svatební vína

SVATEBNÍ VÍNO S VLASTNÍ ETIKETOU

S vlastní etiketou bude víno v láhvi velmi osobním průvodcem vašeho dne. Jako výslužka bude také dlouho připomínat váš jedinečný den svatby.

Soustředíme se na svatební vína, ale i na vína, která doprovodí vaše přátelé ze svatby domů v podobě výslužky. SVATEBNÍ VÍNO S VLASTNÍ ETIKETOU PODTRHNE VÁŠ VÝZNAMNÝ DEN

SESTAVÍME VÁM KOMPLETNÍ NABÍDKU SVATEBNÍCH VÍN, PORADÍME A NAPÁRUJEME VÍNA KE SLAVNOSTNÍ TABULI Plánování svatby je jedna z nejnáročnějších chvil života. Vybrat styl. Svatební pozvánky. Svatební kytici. Šaty pro nevěstu a oblek pro ženicha. Svatební menu. Svatební dort. Svatební výslužky. A v neposlední řadě svatební víno, které vás bude provázet celý den.

VYBERTE SI Z NAŠICH 3 SVATEBNÍCH ETIKET, KTERÉ JSOU V CENĚ LÁHVI VÍNA NEBO NÁM DEJTE VAŠI PŘEDLOHU. O TISK ETIKET SE KOMPLETNĚ POSTARÁME. Pozn. Příprava etiket, tisk a nalepení je v rozmezí 2-3 týdnů.

Jaké víno vybrat na svatbu?

Svatební víno provází svatbu od příchodu svatebních hostů až po samé dovršení. Je to tedy bezpochyby nejdůležitější nápoj dne. Ale jaké víno vybrat a kolik ho bude potřeba, aby vína nebylo mnoho anebo naopak aby nechybělo.
Často se říká: sto lidí, sto chutí. Proto je dobré, vybírat vína pro širší spektrum chutí. Připravili jsme si pro vás pár praktických rad, kterými se při výběru svatebních vín řídit.

Pokud už známe přesný počet svatebních hostů, řídíme se zpravidla průměrem 0,75 až 1 l vína na jednoho svatebčana. Skladba vín mezi bílými a červenými se doporučuje na úrovni 70% ku 30%. V létě můžeme doplnit i rosé víny, které skvěle doplní venkovní grill. Také nesmíme zapomenout na welcome drink neboli drink na uvítanou a novomanželský přípitek.

Jaké bílé víno zvolit?
Ideální skladba svatebních bílých vín se skládá ze 3 odrůd, suchých a polosuchých vín na úrovni 3:1. Raději volíme vína svěžího charakteru, na komplexní bohatá vína nebývá příliš prostoru. Nelamte si tedy příliš hlavu s výběrem a sáhněte po tradičních odrůdách jako je Ryzlink rýnský, Ryzlink vlašský, Veltlínské a burgundské odrůdy.

Červená vína ke slavnostní tabuli
Červená vína se skvěle snoubí s masitými pokrmy a můžou tak podtrhnout vaše svatební menu, které se může stát zážitkem, zejména pro milovníky vína. Se sklenicí červeného vína v ruce nasajete tu správnou večerní atmosféru posvatebního shonu.

Slavnostní přípitek
Přípitek je dalším slavnostním okamžikem, ke kterému bezpochyby patří bublinky. Připraví vaše chuťové pohárky na svatební menu. Pro přípitek počítejte 1 láhev zhruba na 8-10 svatebních hostů.

Naturání vína s otiskem vinaře

JSME PŘESVĚDČENI O TOM, ŽE VÍNO JE ŽIVÝ ORGANISMUS, KTERÝ SI SÁM UMÍ ŘÍCT, KDY PŘI SVÉM VÝVOJI POTŘEBUJE POMOCNOU RUKU A KDY JE TŘEBA MU DÁT KLID A DOSTATEK ČASU, ABY SI JEDNOTLIVÁ VÍNA PORADILA V KAŽDÉM ROČNÍKU SAMOVOLNĚ A BEZ STRESUJÍCÍCH A URYCHLUJÍCÍCH INVAZIVNÍCH ZÁSAHŮ. 

Syfany s.r.o.

Vrbice čp. 428
691 09 Vrbice, CZ

Tel. kontakty:

+420 728 485 265
+420 777 722 696

E-mail

kaja@syfany.cz
vino@syfany.cz